מכינה קד"צ איתן

המכינה הקדם-צבאית "איתן" הוקמה בשנת תשע"א בגבעת המייסדים שבמישור אדומים. המכינה מאמינה ביכולת של כל חניך לפתח את הכישורים המיוחדים הטמונים בו במהלך שהותו במכינה. כך, לצד בחורים הלומדים תכנית מלאה בבית המדרש שבמכינה נמצאים גם אחרים המשלבים את הלימוד בעבודה בבניה, בחקלאות, בהתנדבות במשמר האזרחי, בפעילות חינוכית ועוד.

במכינה משלבים לימודי קודש, אמונה וחסידות לצד תכנים מרתקים כמו זוגיות, ערבית מדוברת, השפעת התקשורת ועוד, בשילוב עם עשייה חברתית, העצמה אישית ורכישת אהבת הארץ דרך הרגליים.

חניכי המכינה פוגשים דמויות מפתח, המעוררים את ליבם לפעול למען החברה בה אנו חיים.

המכינה מאמינה ביכולת של כל חניך לפתח את הכישורים המיוחדים שלו, החניכים מוצאים את עצמם בעשיה חשובה ומשמעותית מתוך סיפוק גדול והעצמת תחושת השייכות לעם ישראל, תורת ישראל וארץ ישראל.

 

כמובן, שעיקר תפקידה של המכינה הוא הכנה לשירות צבאי משמעותי, הכולל: טיפוח ערכים ומנהיגות, הגדלת המוטיבציה לנתינה מירבית בצבא, לימוד מורשת קרב ומורשתו הערכית של צה"ל, הכנה נפשית לאתגרים שיעמדו בפניהם בצבא, ביקור בבסיסי צה"ל והיכרות עם החילות השונים.

כמו כן, מושם דגש על הכנה גופנית מעשית לצבא: קמ"ג, ניווטים וטיולים מאתגרים, אימונים בחדר כושר ואימונים גופניים ע"פ סרגל מאמצים שישמור על בריאות החניכים.

 

בראש המכינה עומד אמיר כהן ואיתו עובדים בשותפות אנשי חינוך והדרכה ומרצים קבועים ומשתנים.

המכינה קיבלה השנה הכרה מטעם משרד הביטחון כמכינה מהמניין.

 

 

 

חפשו אותנו ב 

 

 

 

תחום תורני

02-5905568

 טלפון: 02-590-5568 | פקס: 02-5900568 | bmoreshet@gmail.com | רח' העוגב 1 ת.ד 523, מיקוד 9810501 | ימים א' - ה' מ 08:30 עד 14:00