לראשונה בישראל:

עושים סדר בשכר עובדי ההוראה!

שפע של מידע בנושא שכר עובדי הוראה שהוכן במיוחד עבורך!

האם יש לך דרך להשפיע על הנטו של שכרך?

האם כל זכויותייך כעובד הוראה מוכרים לך?

האם העתיד הכלכלי של המשפחה שלך סלול וברור?

כמוך יש כמעט 200,000 עובדי הוראה בישראל שנכנסו לעולם ההוראה חדורי תחושת שליחות, ולא זכו להשכלה פיננסית במהלך הלימודים, ולכן, לרובם, אין הבנה אמיתית לאיזה עולם הם נכנסים ואיזו דרך מאתגרת הם מתחילים!

ואז, שלב אחר שלב אתם מתחילים לפגוש באתגרים הכלכליים, בכשלים, בתסבוכות ובמאות פרטי הפרטים של כל מיני הסכמים, ומתוך חוסר ידע והבנה בעולמות האלה, עושים טעויות בסיסיות ומתנסים על עצמכם במקום ללמוד מניסיונם של אחרים.

טעות קטנה בגיל צעיר עולה ביוקר בהמשך החיים, ואילו התנהלות פיננסית נבונה ומודעת בונה את העתיד ומבטיחה איכות חיים מבוססת ואיתנה.

אתם, עובדי ההוראה, דואגים לילדינו, ואנחנו דואגים לכם!

אנחנו, בעמותת 'בית מורשת', עוסקים בחינוך ושיפור החוסן, חוקרים ומיישמים את שיטת החשיבה החיובית ומדע האושר, ומעניקים כלים לחיזוק המשפחה המאושרת. במסגרת זו הכנו השתלמות מיוחדת לעובדי הוראה שמטרתה להעניק ארגז כלים כלכלי-פיננסי מקיף ושלם שלא נמצא בשום מקום אחר!

אז מה תלמדו בהשתלמות שלנו (רשימה חלקית):

והכל בשפה ברורה ובגובה העיניים.

יש הרבה מידע ברחבי האינטרנט אז למה צריך השתלמות מרוכזת?

נכון, בעזרת גוגל אפשר למצוא המון מידע חופשי ברחבי האינטרנט: כלכלת המשפחה, חינוך פיננסי, התנהלות עם בנקים, מס הכנסה, ביטוח לאומי, קרנות פנסיה, השקעות, משכנתאות, שוק ההון, מסחר באמזון ואיביי ועוד ועוד.

ועכשיו מה? הוצפתם בהמון מידע, אבל קשה לכם לברור מה מתאים לכם, המידע בדרך כלל אינטרסנטי ולא אובייקטיבי, המידע חלקי, נקודתי, ובדרך כלל גם קשה להבנה בהעדר רקע קודם,
ובעיקר, המידע לא תואם את עולם ההוראה ולכן לא מתאים לך!

ההשתלמות שלנו מקיפה וכוללת את כל התחומים הנדרשים, מרחיבה את מושגי היסוד כשהם מעודכנים. ההשתלמות מעשית, מונגשת, מתווכת ומומחשת בשפה פשוטה "בגובה העיניים", ובעיקר, בלי שום אינטרס. אין לנו אותיות קטנות ואין לנו כוונות נסתרות. אנחנו עמותה שרוצה לשפר את העולם ולחזק את חוסנה של החברה דרך חוסנם של היחיד והמשפחה. ככה פשוט, ככה חשוב!

ההשתלמות מתאימה לעובדי הוראה העובדים במערכת החינוך בישראל!

למה כל כך דחוף ללמוד את הכלים האלה כמה שיותר מוקדם?

לדחות זה הכי קל, אבל להתעמת מול המציאות זה כבר עניין אחר.

המציאות מראה שאנשים רבים מגיעים לגילאי 30 ואפילו 40 עם חוסר ידע בתחום הפיננסי ומתעוררים רק כשהחיים הופכים למאוד מאתגרים, כשהאוברדרפט מתנפח למימדים מפלצתיים ובני הזוג חווים קשיים זוגיים ומשפחתיים. כמות הדילמות ואפילו החרדות שאיתן צריך להתמודד מבלי להתמוטט ממלאות את היום והלילה, ובכלל, מסביב, כולם חיים באושר ובעושר...

בשלב הזה כבר עלול להיות מאוחר לגלות שיכולנו לפעול אחרת אילו רק מישהו היה טורח ללמד אותנו את סודות החיים…

טעימה מתוך ההשתלמות...

ממליצים

עמיחי יומטוביאן - מנהל תיכון ישיבת כפר מימון - ממליץ:

מכינה תמונה קבוצתית

קצת עלינו
החזון והשליחות של עמותת בית מורשת הינם ליזום ולנהל שותפויות ומיזמים המשלבים בין אחריות חברתית, חינוך ומורשת ישראל.

אחד התחומים החברתיים-חינוכיים שעמותת בית מורשת לקחה על עצמה כחלק משליחותה הינו מיזם "משפחה מאושרת" הפועל לחיזוק החוסן האישי, הזוגי והקהילתי. כחלק מהמיזם ניתן דגש מיוחד על התחום הפיננסי, שכן קשיים משפחתיים רבים נובעים מחוסר בידע והעדר חינוך פיננסי. קשיים אלו מעיבים על זוגיות איתנה ומחלישים את החוסן האישי והזוגי, וממילא גם את החוסן החברתי של כולנו ביחד.

מנחה:
ישראל ריזה

עובד כ - 20 שנה בתחום ניהול הכספים ומשאבי אנוש של מוסדות תיכון ועמותת בית מורשת, ומכיר דרך הרגליים את המורכבות של שכר עובדי ההוראה הן באופק חדש והן בעוז לתמורה. כמו כן, במשך כעשור שימש כמלווה וכראש צוות בארגון פעמונים.
בשנים האחרונות מלמד את התחום במוסדות תיכון ובמסגרות קדם צבאיות.
בעל MA והכשרה בניהול מוסדות חינוך.

מלווה מקצועי מטעם העמותה:
מושי אשר

בעל ניסיון של מעל 35 שנה בניהול עסקים, ארגונים ורשויות. משמש כמנכ"ל משותף בעמותת בית מורשת וכיועץ ארגוני.
שימש כמנכ"ל המועצה האזורית הגדולה בישראל - מטה בנימין.
בעל BA במינהל עסקים ו-MA בהתנהגות ארגונית.

אחריות 100%!

אנחנו מתחייבים שהמידע בהשתלמות יגרום לך להגדלת הנטו השנתי לפחות בסכום שהשקעת ברכישתו. במידה ולא חידשנו לך דבר תוחזר לך כל עלות ההשתלמות!

חשוב לציין

עמותת בית מורשת הינה עמותה חברתית ללא מטרות רווח.
האינטרס היחידי שלנו מההשתלמות 'מושגי יסוד למורים' הוא להעניק ארגז כלים לעובדי ההוראה הנאמנים בישראל ולהעשיר את עולמם ואת חשבון הבנק שלהם, מתוך הבנה שאיתנות פיננסית מובילה בהכרח לחיזוק החוסן המשפחתי.
אנחנו ממוקדים בהעברת הכלים והידע כדי להעניק כוח ויכולת למשתתפים, ואיננו אחראים על כל צעד או פעולה שתעשה או שתמנע מצד המשתתפים בעקבות הידע שילמדו במהלך ההשתלמות.
בהרשמתכם להשתלמות הינכם מאשרים את קריאת התקנון.

ליצירת קשר:

bmoreshet100@gmail.com

השקעה קטנה
עשוייה להניב לך
רווח של עשרות אלפי ₪ (ואולי אף יותר מזה!)

מבצע השקה עד סוף אוגוסט!

מחיר מבצע
במקום
2,500 ש"ח

רק 10 תשלומים של 99 ש"ח לחודש.

סיום המבצע:

ימים
שעות
דקות
שניות

נבנה במחשבה רבה ע"י //

קרדיט לתמונה: Nizzan Cohen

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן